تاریخ امروز : 1398/07/28
 
 
 
 
 
 
 
 آمار سایت
کاربران آنلاین :   9 نفر
بازدید امروز :   78 نفر
بازدید دیروز :   58 نفر
بازدید ماه :   22607 نفر
مرورگر شما :   Unknown
شناسه شما :   3.231.228.109
     
کشف جسد جوان 21 ساله در رودخانه دز

به گزارش خبرنگار واحد خبري سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول و به نقل از مدير عامل اين سازمان دقايقي پيش جنازه جوان 21 ساله اي که 4 روز پيش در رودخانه دز غرق شده بود توسط اکيپ غواصي اين سازمان کشف و از آب بيرون آورده شد.
 


عبدالحسين معظم فر مديرعامل سازمان آتش نشاني دزفول ضمن تاييد اين خبر گفت: در پي غرق شدن جوان 21 ساله اهل و ساکن شوشتر در رودخانه دز (منطقه تفريحي علي کله) به تاريخ 11 تير ماه اکيپ غواصي اين سازمان چندين بار اقدام به گشت زني و غواصي براي کشف جسد اين جوان نمود که بدون نتيجه ماند.

وي افزود: در ادامه جستجو براي کشف جسد امروز اکيپ غواصي سازمان متشکل از آقايان عظيم بهزادفر، احسان تراهي، ابراهيم خرم دل از ساعت 13 اقدام به غواصي در محدوده تفريحي دووه نمودند که پس از تلاش دو ساعته موفق به کشف جسد شدند و به سازمان باغ بهشت منتقل گرديد.

مدير عامل آتش نشاني دزفول در خبري جداگانه از روئيت جنازه جوان 34 ساله دزفولي در کانال شاه ولي دزفول توسط خانواده خود مغروق که در تاريخ 9 تيرماه در محدوده پايين دست پل قديم غرق شده بود خبر داد .

ايشان ضمن ابراز همدردي با خانواده هر دو مغروق از کليه اکيپهاي غواصي سازمان و همچنين سادات کلکچي و آتش نشان داوطلب بهروز بهنامي که در چند روز گذشته در اين رابطه يار و ياور آتش نشانان بودند تشکر ويژه نمود.

 
چاپ خبر دریافت فایل ارسال ایمیل