تاریخ امروز : 1399/04/16
 
 
 
 
 
 
 
 آمار سایت
کاربران آنلاین :   7 نفر
بازدید امروز :   120 نفر
بازدید دیروز :   168 نفر
بازدید ماه :   58660 نفر
مرورگر شما :   Unknown
شناسه شما :   18.205.109.152
     
نجات دو فرد گرفتار شده در دود ناشي از آتش سوزي

به گزارش خبرنگار واحد خبري سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول با تلاش گروه‌هاي امداد و نجات و اطفاءحريق آتش‌نشاني دزفول دو نفر از ساکنين يک ساختمان? طبقه تجاري مسکوني که گرفتار دود ناشي از آتش سوزي شده بودند نجات يافتند.
 


آتش نشان علي کميلي فر در اين باره گفت: در ساعت 15 و چهل و دو دقيقه گزارش آتش سوزي در کنتورهاي برق سه فاز يک ساختمان تجاري مسکوني به سامانه 125 اطلاع‌رساني شد که بلافاصله ستاد فرماندهي عمليات اکيپهاي امداد و اطفاء حريق ايستگاه هاي 5 ، 2 و يک (مرکزي) را به محل حادثه واقع در بلوار مبارز کوي آزادگان اعزام و بلافاصله اقدام به مهار حريق نمودند.

وي با بيان اينکه کانون حريق تابلوي برق سه فاز در طبقه زير زمين اين ساختمان بود افزود: دود ناشي از اين آتش‌سوزي موجب گرفتار شدن دو نفر از کارکنان در طبقه سوم و چهارم اين ساختمان شد.

کميلي فر خاطرنشان کرد: با تلاش آتش‌نشانان و امدادگران، يک مرد 23 ساله از طبقه سوم و يک خانم 35 ساله از طبقه چهارم ساختمان بصورت صحيح و سالم از ميان دود ناشي از آتش سوزي نجات يافتند.

کميلي فر افزود: خوشبختانه در اين حادثه به کسي آسيبي نرسيد و با تلاش آتش نشانان و کمترين خسارت، شعله هاي حريق مهار و در کمترين زمان ممکن دو فرد گرفتار شده در طبقه هاي فوقاني ساختمان نجات يافتند

 
چاپ خبر دریافت فایل ارسال ایمیل