تاریخ امروز : 1402/03/20
 
 
 
 
 
 
 
 آمار سایت
کاربران آنلاین :   3 نفر
بازدید امروز :   71 نفر
بازدید دیروز :   119 نفر
بازدید ماه :   184098 نفر
مرورگر شما :   Unknown
شناسه شما :   3.238.111.130
     
پويش نه به چهار شنبه سوري خطرناک در دزفول

آماده باش کامل نيروهاي آتش نشاني در شب چهارشنبه آخر سال

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول روح الله بهشتي فرد در اين باره گفت پويش نه به چهار شنبه سوري خطرناک براي هفتمين سال متوالي راه اندازي شد و انتظار مي‌رود شهروندان عزيزمان به اين پوشش بپيوندند.

بهشتي فرد افزود: اجراي پويش (نه به چهارشنبه سوري خطرناک) توسط سازمان آتش‌نشاني دزفول از هفت سال پيش آغاز شده و تا کنون نتيجه مثبت و قابل قبولي از اين پويش بدست آمده و اميد است امسال نيز شهروندان عزيز دزفولي به اين پويش بپيوندند تا گام مثبتي در جهت حفظ فرهنگ اصيل ايراني و جلوگيري از ترويج رفتارهاي حادثه ساز در شب چهارشنبه آخر سال باشد.

رئيس سازمان آتش نشاني دزفول در ادامه از شهروندان عزيز دزفول دعوت به شرکت در پويش نه به چهار شنبه سوري خطرناک کرد و افزود کافيست تا در فضاي مجازي و بين دوستان خود متعهد شويد که از رفتارهاي حادثه ساز پرهيز کنيد و با ارج نهادن به فرهنگ اصيل ايراني اين شب را به آرامي در کنار خانواده خود سپري کنيد .

روح الله بهشتي فرد در ادامه گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده در حوزه پيشگيري از اتفاقات ناگوار در (شب چهارشنبه آخر سال)
تلاش شده تا با استفاده از ظرفيت فضاي مجازي، نصب بنرهاي هشدار دهنده در سطح شهر و همچنين برگزاري کلاسهاي آموزشي در مدارس مختلف آموزش‌هاي لازم به دانش آموزان عزيز ارائه شود و از خطرات استفاده از مواد محترقه و منفجره خطرناک آگاه شوند.

بهشتي فرد از آماده باش کامل نيروهاي آتش نشاني با تمام ظرفيت در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: براي تامين ايمني شهروندان علاوه بر آماده باش کامل پنج ايستگاه آتش نشاني، چند ايستگاه سيار اطفاءحريق در نقاط مختلف شهر حضور خواهند داشت.

??وي از عموم شهروندان خواست تا ضمن رعايت نکات ايمني، در هنگام بروز هرگونه حادثه، با حفظ خونسردي خود، مراتب را به سامانه ??? و يا نيروهاي آتش‌نشاني مستقر در سطح شهر اطلاع دهند .

 
چاپ خبر دریافت فایل ارسال ایمیل